finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Кредитно-фінансова організація Firstcredit нещодавно вийшла на ринок надання фінансових послуг, але вже встигла обзавестися своїми клієнтами. Не в останню чергу цьому сприяла цікава програма акцій. Компанія регулярно проводить акційні розіграші серед своїх клієнтів. Анонси майбутніх акцій публікуються на сайті компанії. Однією з найпопулярніших акцій є роздача промокодів.

Як отримати промокод Firstcredit

Промокоди можуть надаватися як на персональній основі, так і бути в загальному доступі. Слід звернути увагу на таку важливу обставину – робочі промокоди можна отримати лише на офіційному сайті компанії. Варіанти промокодів, які можуть поширюватись на інших Інтернет-ресурсах, не будуть дійсними. Тому купувати «на стороні» промокод Firstcredit не рекомендується, оскільки це будуть гроші, «які викинули на вітер».

Що дає промокод Firstcredit

Промокоди Firstcredit, надають певні преференції клієнтам компанії. Це можуть бути знижки на процентну ставку за кредитом, збільшення ліміту, зміну термінів кредитування. Варіант преференції, який надається по промокоду, може варіюватися від однієї акції до іншої – стежте за анонсами на офіційному сайті.