finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Куди йти, якщо терміново потрібні гроші

У житті трапляються ситуації, коли терміново знадобилися гроші. Найчастіше фінансові проблеми виникають внаслідок якихось форс-мажорних обставин, найчастіше неприємних. Наприклад, раптова хвороба, травма, нещасний випадок, передбачати які неможливо. Коли на кону стоїть здоров'я, іноді життя, люди згодні на багато «жертв», щоб знайти вихід із скрутного становища.

Варіанти оперативного кредитування

Багато залежить від суми, яка необхідна людині та термінів для її пошуку. Якщо йдеться про дві-три тисячі гривень, можна звернутися до сусідів, друзів, знайомих. Швидше за все, хтось із них погодиться «виручити» та позичить гроші.

Зовсім інша річ, якщо потрібно швидко знайти десятки тисяч гривень. У більшості випадків знайомі тут не допоможуть. Добре, якщо є кредитна картка з потрібною сумою грошей. Але, як показує практика, середньостатистичний клієнт банку на кредитці майже нічого не має. Звичайно, можна звернутися до банку із проханням збільшити кредитний ліміт. Але, по-перше, на розгляд заявки та ухвалення рішення піде деякий час, якого може не бути у клієнта. По-друге, немає жодної гарантії, що банк збільшить кредитний ліміт.

Як альтернативу можна розглянути кредит у ломбарді. Однак, даний варіант кредитування буде актуальним лише в тому випадку, якщо позичальник має цінність, яку можна закласти в ломбарді. Однак умови кредитування в ломбарді будуть гіршими, ніж у банку.

Кредит у МФО

Реальним варіантом оперативно вирішити фінансові проблеми, що несподівано виникли, є мікрофінансові організації (МФО). Оформити кредит у МФО можна у будь-який час доби, сам процес займе не більше однієї години, як правило, швидше. Позичальнику треба лише надати свої паспортні дані, ІПН, підтвердити номер мобільного телефону, прив'язати свою банківську картку до персонального облікового запису на сайті організації. Після проходження реєстрації позичальник може подати електронну заявку на кредит та у разі її схвалення адміністрацією МФО, гроші будуть зараховані на картку клієнта.