finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Чи можна телефоном оформити в Україні позику на карту? Так можна! Причому для цього не завжди потрібен смартфон, у деяких випадках це можна зробити, відправивши SMS-повідомлення на «потрібний» номер.

Кредит за телефоном Україна

Швидку позику на карту телефоном в Україні можна оформити в мікрофінансовій організації (МФО). Кредит через телефон оформляється за допомогою мобільного додатка МФО, або через мобільну версію сайту.

Потенційний позичальник повинен зареєструватися на сайті МФО та подати електронну заявку на кредит, в якій вказати його розмір та термін кредитування. Адміністрація МФО, виходячи з отриманої від клієнта інформації, приймає рішення про доцільність кредитування клієнта. Весь процес автоматизовано - всі необхідні аналітичні розрахунки виконує спеціалізований софт. У разі схвалення поданої заявки клієнту залишається підписати електронний кредитний договір, після чого гроші надійдуть на кредитну картку позичальника.

Мобільний додаток чи мобільна версія сайту – що вибрати?

З технічної точки зору не має жодного значення, що із запропонованого вибрати: мобільний додаток МФО або мобільну версію сайту. Перший варіант можливий лише в тому випадку, якщо адміністрація МФО розробила програму, її можна завантажити з Google Play або App Store. Далеко не у всіх організацій є мобільні додатки, але практично у всіх є сайти та їх мобільні версії.

Тому другий варіант більш доступний. Він не потребує встановлення додаткового софту. Однак, додаток більш стійкий у роботі, і адаптований під невеликий розмір екрану смартфона, тому, з додатком робота більш комфортна для клієнта.

Кредит через СМС-повідомлення

Деякі МФО для своїх постійних клієнтів, які часто користуються послугами організації, не затримують платежі, вчасно повертають кредитні кошти, пропонують послугу оформлення онлайн кредиту через СМС-повідомлення. Такий кредит можна оформити навіть із звичайного кнопкового телефону. Позичальник відсилає СМС-повідомлення, в якому вказує суму кредиту та термін кредитування, після чого гроші одразу зараховуються на його картку.