finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Сучасні технології, що використовуються у глобальній мережі Інтернет, дають можливість оформити кредит за 5 хвилин і навіть швидше за певних умов. Кредити онлайн за 5 хвилин надають деякі великі мікрофінансові організації (МФО), які мають великий досвід на ринку мікрофінансових послуг.

Як отримати позику за п'ять хвилин

Щоб отримати онлайн позику за 5 хвилин, необхідно зареєструватися на сайті МФО. Зробити це можна як безпосередньо на самому сайті МФО, так і через мобільний додаток, якщо такий розроблений відповідною організацією.

Кредит за п'ять хвилин доступний вже зареєстрованим користувачам, які мають гарну репутацію у МФО. Такі користувачі раніше оформляли кредити та своєчасно їх виплачували, не допускали прострочень. Як правило, таких сумлінних клієнтів МФО дуже цінують та надають їм додаткові привілеї, включаючи оперативну видачу онлайн-кредиту.

Зареєстрований позичальник подає заявку на сайті МФО, в якій вказує суму та термін кредитування, які не повинні перевищувати встановлені організацією межі. Подана заявка розглядається скоринговою системою в автоматичному режимі згідно з закладеним алгоритмом. Якщо дані, отримані під час аналізу інформації, що міститься у заявці, не виходять за допустимі межі, заявка схвалюється. Цей процес може тривати менше 5 хвилин.

Клієнту залишається лише підписати електронний кредитний договір, після чого потрібна сума буде перерахована на його банківську картку.

Що ще потрібно знати

Головна вимога до клієнта, яку висуває кредитор, – вчасно розрахуватись за кредитом. Якщо з якихось причин позичальник не встигає своєчасно погасити в повному обсязі кредит, йому слід сповістити про це кредитора, щоб знайти спільне вирішення проблеми, що виникла. Деякі МФО дозволяють своїм клієнтам продовжувати термін дії укладеного договору за умови оплати відсотків, що набігли, за кредитом.