finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

У складних економічних умовах багато українців змушені періодично шукати додаткові джерела фінансування, які необхідні для вирішення поточних фінансових проблем. Одним із таких джерел є кредит на карту, який можна оформити в режимі он-лайн за дуже короткий термін. Кредит автоматично на карту онлайн доступний на сайті мікрофінансової організації (МФО).

Займ автоматом на карту

Гроші на картку автоматично можна оформити у деяких кредитно-фінансових організаціях. Наприклад, якщо позичальник є клієнтом банку, найчастіше у нього є можливість відкрити у віддаленому режимі онлайн кредитну картку, на певну суму, яка може змінюватись у досить широкому діапазоні – від кількох тисяч гривень до кількох десятків тисяч гривень.

Кредитний ліміт банк установлює на підставі інформації, яку надав позичальник. Враховується не лише платоспроможність клієнта, а й його сумлінність у веденні фінансових питань, яка відображена у кредитному рейтингу. Чим вищий кредитний рейтинг позичальника, тим на більший кредитний ліміт він може розраховувати.

Кредитну картку можна оформити як у відділенні банку, так і в онлайн режимі, скориставшись сервісом інтернет-банкінгу, який надають багато банків. Другий варіант зручніший, оскільки немає необхідності відвідувати найближче банківське відділення, яке може бути досить далеко.

Онлайн кредит у МФО

Альтернативою банківському онлайн кредиту є кредит у мікрофінансовій організації (МФО). Такий кредит можна оформити у віддаленому режимі онлайн, відвідавши сайт МФО. Відмінною особливістю онлайн кредиту в МФО є та обставина, що МФО видає короткострокові мікрокредити. Зазвичай розмір такого кредиту не перевищує 20 000 грн, а термін кредитування, як правило, обмежений 30 днями.

Отримати онлайн кредит на картку в МФО можна швидше, ніж у банку, оскільки МФО висуває дуже лояльні вимоги до своїх позичальників. Зареєстрований у конкретній МФО клієнт повторний кредит може оформити протягом 10 хвилин, іноді швидше.