finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

10 тис грн у кредит можуть знадобитися на різноманітні цілі: для покупки побутової техніки, покупки смартфона, лікування, на освіту та ін. Позичити 10 000 грн у друзів чи знайомих навряд чи вийде, оскільки це чимала сума для середньостатистичного українця. Тому доведеться звертатися до послуг кредитно-фінансових організацій.

Де оформити кредит онлайн на 10 000 грн

У режимі онлайн можна оформити кредит у багатьох банках. Проте, зробити це можна лише за умови, що позичальник є клієнтом даного банку. В іншому випадку доведеться проходити процедуру реєстрації, яка може розтягнутися на деякий час. Деякі банки потребують фізичної присутності клієнта.

Якщо позичальник є банківським клієнтом, він може відкрити кредитну картку. У багатьох випадках банки встановлюють кредитний ліміт вище ніж 10000 грн. Відкрити кредитну картку можна в режимі онлайн, але на це знадобиться деякий час, необхідний для того, щоб адміністрація провела аналіз заявки клієнта і розрахувала для нього персональний кредитний ліміт.

Кредит у МФО

Кредит у 10000 грн часто можна швидко оформити у багатьох мікрофінансових організаціях (МФО). Для цього клієнту треба зареєструватися на сайті МФО та подати електронну заявку, в якій вказати необхідну суму кредиту та термін кредитування. Більшість МФО дають гроші в борг на строк до 1 місяця, обмежуючи максимальну суму кредиту у 15-20 тисяч грн. Весь процес оформлення онлайн-кредиту в МФО зазвичай займає не більше 1 години.