finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Як показує статистика, суму 1000 грн у кредит беруть дуже рідко, оскільки, за нинішніми мірками, цих грошей вистачить хіба що для одного досить скромного походу в продуктовий магазин. Тому 1000 грн у кредит точно не оформлюють у банківських установах.

Де взяти 1000 грн у кредит

Найчастіше 1000 грн у кредит беруть або в мікрофінансових організаціях (МФО), або у ломбардах. Кожен із цих варіантів кредитування має свої переваги та недоліки.

Щоб взяти 1000 грн у кредит у ломбарді, необхідна застава, цінність якої буде в кілька разів вищою за розмір кредиту. Найбільш оптимальним варіантом застави в ломбарді є коштовності: ювелірні вироби, золото та ін. Ломбард без проблем оформляє своїм клієнтам кредити під заставу дорогоцінних виробів, оскільки їх можна швидко реалізувати у рахунок погашення кредиту, якщо позичальник не виконає свої кредитні зобов'язання.

Але найчастіше кредит у 1000 грн люди беруть у МФО, оскільки це швидко, зручно, а ймовірність схвалення такої незначної суми дуже висока навіть для «проблемних» позичальників. Ці обставини і зумовили високий попит на мікрокредити серед простого населення.

Оформити кредит можна на сайті МФО у віддаленому режимі онлайн у будь-який час, незалежно від дня тижня. МФО розглядають заявки своїх клієнтів у режимі 24/7. При цьому сам процес подання заявки та її розгляду відбувається дуже оперативно, зазвичай займає не більше півгодини. У разі позитивного рішення гроші відразу ж зараховуються на банківську картку клієнта.