finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Чи можна оформити онлайн кредит цілодобово на карту в наш час? Так можна! І «дякувати» за таку можливість ми маємо всесвітню мережу під назвою Інтернет, яку можна сміливо назвати одним із головних досягнень людини у двадцятому столітті, а, можливо, і у всьому другому тисячолітті нашої ери. Глобальна світова мережа відкрила перед людьми безліч унікальних можливостей, про які вони навіть не підозрювали. Деякі галузі народного господарства перейшли на якісно новий рівень обслуговування своїх клієнтів, наприклад кредитно-фінансова сфера.

Як отримати кредит онлайн цілодобово

Таку можливість кредитування надають мікрофінансові організації (МФО), які вийшли на ринок фінансових послуг приблизно півтора десятка років тому. МФО швидко заповнили нішу короткострокових мікрокредитів, яка фактично ніким не була зайнята після того, як на таку послугу з'явився попит у населення.

Для оформлення кредиту необхідно зареєструватися на сайті МФО та подати заявку на отримання кредиту, в якій слід вказати потрібну суму та термін кредитування. Весь процес зазвичай займає близько однієї години, іноді швидше, іноді трохи довше. Якщо заявка позичальника отримує схвалення, йому залишається підписати електронний кредитний договір, після чого гроші надійдуть на його банківську картку, яка була вказана під час реєстрації.

Переваги МФО

В даний час у мережі можна знайти десятки сайтів різних МФО, які навперебій пропонують свої послуги потенційним клієнтам. Зараз навіть можна говорити про нову категорію так званих «професійних позичальників», які тісно співпрацюють з багатьма МФО, користуючись високою конкуренцією на ринку короткострокових мікрокредитів.

Наприклад, деякі МФО надають перший кредит своєму новому клієнту під 0,01%, тобто фактично без відсотків. Це дозволяє досвідченим позичальникам взяти кредит онлайн цілодобово для погашення кредиту в інший МФО.

Також безперечним плюсом кредитування на сайті МФО є можливість оформити швидкий кредит уночі з поганою КІ. Фактично МФО надають кредит 24/7 – у будь-який час доби, без перерв на обід та святкових днів. Це єдина організація, де можна отримати позику онлайн цілодобово.

Переваги кредитування у МФО

Головною перевагою оформлення кредиту на сайті МФО в режимі онлайн є оперативність та можливість оформлення у будь-який час. Ще можна згадати про досить лояльні вимоги до потенційного позичальника з боку кредитора. На відміну від банківської сфери, МФО часто не вимагає від свого клієнта документального підтвердження платоспроможності, що суттєво прискорює та спрощує процес оформлення мікрокредиту.

Чому кредит у МФО можна оформити швидко в режимі 24/7

"Фішка" роботи МФО в онлайн режимі полягає в тому, що інформація про позичальника перевіряється в автоматичному режимі. Фахівці розробили так звану скорингову систему, яка працює цілодобово, аналізуючи дані, які надходять до неї від потенційних позичальників, що реєструються на сайті організації та оформлюють заявки на отримання кредиту.

Співробітники МФО налаштовують належним чином граничні показники скорингової системи відповідно до фінансової політики своєї організації. Скорингова система отримує від клієнтів необхідні дані, проводить їх аналіз. Якщо основні параметри не виходять за межі, заявка клієнта отримує схвалення. Весь процес триває кілька хвилин.

Недоліки кредитування у МФО

Як відомо, будь-яка медаль має дві сторони. МФО не є винятком із правил. Основною «ложкою дьогтю» в «діжці меду» є дуже високі відсотки, які МФО нараховує своїм позичальникам. Середній відсоток за кредитом у МФО становить близько 2% на добу, тобто близько 700% річних. Для порівняння банківський кредит можна оформити під 20-30% річних. Як кажуть, відчуйте різницю.

Такі дуже високі відсотки за кредитом спричинили ще два суттєві обмеження кредитування в МФО – максимальний розмір кредиту зазвичай не перевищує 20-30 тисяч гривень, а терміни кредитування обмежені 30 днями.

Такими обмеженнями адміністрація МФО страхує і себе, і своїх клієнтів від катастрофічних ситуацій, пов'язаних із накопиченням величезного боргу за кредитом, виплатити який буде практично нереально.

Припустимо, що клієнт оформив максимально можливий кредит у МФО, позичивши 20 000 гривень терміном на 30 діб під 2% на день. За кредитним договором після закінчення терміну кредитування позичальник повинен буде повернути тіло кредиту (20 000) + відсотки у розмірі 30*0,02*20000 = 12000 гривень. Загальна сума боргу 32 000 гривень не буде катастрофою.

Зовсім інша річ, якщо такий самий кредит оформити на 1 рік, взявши, скажімо, не 20 000, а 100 000 гривень (класичний банківський кредит). Після закінчення терміну кредитування сума відсотків за таким кредитом набагато перевищить тіло кредиту та становитиме: 365*0,02*100000 = 7,3 млн гривень. Зрозуміло, що виплатити такі колосальні відсотки пересічному позичальнику буде нереально. Саме тому МФО не дають багато і на тривалий термін.

Кредит під 0% у МФО

Деякі МФО надають новим клієнтам перший кредит під 0,01% (нульовий кредит заборонено законодавством). Це найвигідніший варіант для потенційного позичальника, адже він може скористатися кредитними грошима, не сплачуючи відсотки.

Як уже було сказано, деякі «досвідчені» позичальники користуються такими пільгами, наприклад, щоб погасити раніше взятий кредит в іншій організації.

Що буде, якщо не сплатити кредит МФО

Адміністрація МФО буде наполегливою, якщо клієнт вчасно не виплатить кредит. Недбайливий позичальник отримає солідний штраф, який може збільшити суму боргу на 50%. Крім цього, його телефон буде червоним від постійних дзвінків. Якщо при оформленні кредиту були вказані контактні телефони «довірених осіб», то і їх постійно обдзвонюватимуть, вимагаючи вплинути на позичальника, що проштрафився.

Деякі МФО не обтяжують себе процедурою повернення проблемних кредитів, передаючи ці функції колекторським конторам. Враховуючи відносно невелику суму заборгованості, ймовірність судового позову вкрай мала, проте життя боржника дуже швидко перетвориться на справжнє «пекло».