finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Життя сучасної людини сповнене несподіванок, які далеко не завжди бувають приємними. Іноді виникають ситуації, які потребують оперативного фінансового вирішення. Далеко не у всіх є грошова «подушка безпеки», тому для вирішення проблеми необхідний кредит онлайн на карту без відмови терміново.

Де можна взяти кредит без відмови

Найбільший шанс отримати кредит онлайн без відмови надають мікрофінансові організації (МФО). Нині в Україні працюють десятки різних МФО, які пропонують свої послуги. Кредит на картку без відмови можна оформити у багатьох із них. Для цього необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті організації, заповнити заявку та дочекатися рішення щодо неї. У разі схвалення заявки клієнт підписує електронний кредитний договір з адміністрацією МФО і отримує необхідну суму грошей на свою картку.

Як бачимо, процес досить простий. На реєстрацію та оформлення першої заявки на кредит може піти до 30-60 хвилин. Система перевірить в автоматичному режимі платоспроможність клієнта і винесе рішення про надання чи не надання кредиту.

Хто може отримати відмову в оформленні кредиту до МФО

Незважаючи на лояльні вимоги до позичальника, які висуває МФО, приблизно кожна десята заявка відхиляється. Основні причини, через які МФО можуть відмовити в оформленні кредиту своїм клієнтам: погана кредитна історія, незадовільна платоспроможність, не надання необхідних документів, надання неправдивих відомостей, вікові обмеження.

У деяких ситуаціях проблему можна вирішити дуже швидко. Наприклад, якщо клієнт припустився помилок або неточностей у наданні особистих даних, їх потрібно лише виправити. На це піде лише кілька хвилин. Інші варіанти, такі, як, скажімо, погана кредитна історія, потребують тривалого часу для вирішення проблеми. У деяких випадках кредит у МФО неможливо оформити, наприклад, якщо клієнт не вписується у вікові обмеження.

Оскільки на ринку мікрокредитів існує висока конкуренція, деякі МФО можуть надати кредит тим клієнтам, яким було відмовлено у більшості інших організацій. Тому, потенційний позичальник завжди має альтернативу – якщо в одній МФО в кредиті йому відмовили, він може подати заявку в іншу МФО, завжди є шанс, що така заявка може отримати схвалення.

Як виправити кредитну історію

Одним із головних критеріїв, який оцінюють МФО перед тим, як видати кредит позичальнику, є перевірка кредитної історії клієнта. Кредитна історія зберігається у кредитних бюро, які отримують інформацію щодо клієнтів із кредитно-банківських організацій. Якщо позичальник не допускав прострочення платежів за своїми кредитами, вчасно їх закривав, він матиме гарну кредитну історію. Клієнти, які затримували виплати та погашення своїх кредитів, погіршують свою кредитну історію. У тому випадку, якщо кредитна історія у позичальника неабияк зіпсована – йому буде дуже складно оформити кредит.

На щастя, кредитну історію можна покращити. Зробити це зручніше та найшвидше – через МФО. Для того, щоб покращити кредитну історію, клієнту необхідно починати з оформлення невеликих кредитів у МФО, які він може отримати. Отримані мікрокредити необхідно вчасно сплачувати. Чим частіше клієнт це робитиме, тим швидше покращуватиметься його кредитна історія.

Чи є альтернатива кредитування МФО?

Трапляються ситуації, коли оформити кредит не виходить навіть у МФО. Що робити? Можна спробувати позичити необхідну суму у знайомих чи рідних. Звичайно, це можливо лише тоді, коли поруч є друзі або родичі, які мають гроші і вони згодні їх вам позичити. Але так буває не завжди.

Реальною альтернативою кредитуванню в МФО є ломбарди, які з'явилися набагато раніше за МФО і мають багатовікові традиції. Як показує практика, ломбарди, як і раніше, залишаються досить затребуваними джерелами кредитування населення, незважаючи на всі «нововведення» у вигляді появи Інтернет та МФО.

Ломбарди - установи, що надають короткострокові позики під заставу рухомого майна. Головна перевага роботи ломбардів над іншими кредитно-фінансовими організаціями полягає в тому, що для оформлення кредиту в ломбарді потрібна лише одна річ – застава.

Застава у ломбарді – це предмет цінності, який позичальник надає ломбарду за отримання позики. Застава може включати такі цінності, як ювелірні вироби, електроніку, меблі, техніку та інші цінні речі. Закласти нерухомість у ломбарді не можна – це заборонено законом.

Позичальник зобов'язується повернути позику у встановлений термін, а у разі невиконання цього зобов'язання ломбард може реалізувати надану заставу в рахунок погашення кредиту клієнта. Відсотки та умови позики можуть різнитися залежно від ломбарду, тому важливо уважно ознайомитись з умовами перед укладенням угоди.