finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Кредит з 21 року можна отримати в будь-якій країні світу, оскільки цей вік є граничним для повноліття в 13 країнах, включаючи Бахрейн, Гондурас, Камерун, Кувейт, Мадагаскар, ОАЕ, Сінгапур, Чад, у двох штатах США (Міссісіпі та Пуерто-Ріко) ). В інших країнах повноліття настає у більш ранньому віці.

Де оформити кредит із 21 року

В Україні кредит з 21 року можна оформити у будь-яких кредитно-фінансових організаціях: банках, ломбардах, мікрофінансових організаціях (МФО). Оскільки у цьому віці деякі особи вже «обзавелися» кредитною історією, мають джерело постійного доходу, то кредит з 21 року цілком реально оформити в банках, які висувають до своїх клієнтів найжорсткіші вимоги при кредитуванні.

Набагато простіше та швидше кредит можна оформити у найближчому відділенні ломбарду. Проте, зробити це можна лише за умови, що позичальник має цінну заставу, який він готовий залишити в ломбарді, для отримання кредиту. Ломбард не цікавитиметься кредитною історією позичальника чи його платоспроможністю. Йому це не треба, оскільки, гарантом повернення кредитних грошей є застава, яку ломбард може продати і закрити проблемний кредит, якщо клієнт вчасно не розрахується за кредитними зобов'язаннями.

Ще простіше та швидше можна оформити кредит на сайті МФО. Позичальник проходить реєстрацію, вказуючи паспортні дані, ІПН, номер мобільного телефону та номер банківської картки. Потім подає електронну заявку на кредит, чекає на винесене рішення. Якщо адміністрація МФО схвалила заявку, клієнт підписує електронний договір, після чого гроші зараховуються на його картку.