finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Чи можливо в сучасних умовах оформити кредит за 1 годину онлайн? Так можливо! Чому можливо? Причина проста – Інтернет. Завдяки появі всесвітньої павутини люди отримали унікальні можливості, про які раніше навіть не мріяли. Однією з таких можливостей є можливість оперативно здійснювати різноманітні фінансові транзакції. З появою електронних грошей відпала необхідність фізично надсилати гроші з пункту А до пункту Б.

Як і де оформити кредит за 1 годину онлайн

Оформити кредит за 1 годину онлайн можна у багатьох кредитно-фінансових організаціях, за винятком, мабуть, ломбарду. Взяти в ломбарді кредит в режимі онлайн не вийде, оскільки клієнт має принести в ломбард свою заставну цінність, в обмін на яку ломбард надасть кредит.

Оформити кредит за 1 годину онлайн у банку вийде не завжди. Банк не завжди і не всім дає можливість кредитуватись у віддаленому режимі онлайн. Робити це можуть лише клієнти банку, які мають високий кредитний рейтинг. Та й велику суму оформити у віддаленому режимі у банку навряд чи вийде.

Банківські кредити мають реальну альтернативу – кредит у мікрофінансовій організації (МФО). Кредит у МФО можна оформити через сайт організації, пройшовши процедуру реєстрації та подавши електронну заявку на кредит. Така заявка буде розглянута дуже швидко, і клієнта буде повідомлено про прийняте рішення. Якщо вона виявиться позитивною, позичальнику залишається підписати електронний кредитний договір, після чого на його картку надійдуть гроші. Весь процес, як правило, займає не більше однієї години.