finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Ощадбанк є найбільшим державним банком України, тому він надійний і стабільний. Зокрема, пенсійні виплати українцям здійснюються саме на карти Ощадбанку, тому цей банк дуже популярний у пенсіонерів.

Крім пенсійних виплат клієнти Ощадбанку мають можливість користуватися стандартними банківськими послугами, зокрема, оформити кредит на картку на різні цілі: купівлю автомобіля, нерухомості, просто взяти гроші в борг. Послуги кредитування доступні лише клієнтам Ощадбанку, які мають банківську картку.

Як стати клієнтом Ощадбанку

Процедура стандартна – потенційний клієнт Ощадбанку має подати заявку або через сайт Ощадбанку або в офісному відділенні. Перший варіант зручніший, оскільки не вимагає обов'язкової фізичної присутності клієнта в банківському відділенні. Заявку можна подати будь-коли. Вона буде розглянута в порядку черговості, після чого відповідальний співробітник банку ухвалить рішення на підставі інформації, яку надав потенційний клієнт банку.

У разі виникнення будь-яких питань менеджер зв'яжеться із заявником по телефону, щоб отримати додаткову інформацію. Коли всі моменти будуть улагоджені, клієнту відкривається персональний рахунок в Ощадбанку і він може користуватися послугами організації.

Другий варіант реєстрації вимагає від клієнта фізичної присутності у відділенні банку, але сама процедура зазвичай проходить простіше і швидше, оскільки всю технічну роботу перебирає на себе банківський співробітник.

Як отримати кредит на картку Ощадбанку

Як було зазначено, клієнти Ощадбанку мають можливість оформити різні види кредитів. Однією з найпопулярніших кредитних послуг є оформлення кредитної картки. Граничний кредитний ліміт на карті Ощадбанку обмежений сумою 250 000 гривень. Розмір кредитного ліміту, який встановлює банк, ґрунтується на кредитному рейтингу та ступені платоспроможності клієнта.

Кредитна картка Ощадбанку

Під час оформлення кредитної картки клієнт у чат-боті може вибрати категорію покупок, на яку діятиме 92-денний пільговий період, протягом якого не будуть нараховуватися відсотки на користування кредитними коштами. На решту видів покупок Ощадбанк встановлює 62-денний пільговий період. Якщо протягом пільгового періоду позичальник поверне на картку кредитні кошти, які були використані для покупки, Ощадбанк не нараховуватиме відсотки.

Слід сказати ще одну важливу особливість – Ощадбанк дозволяє безкоштовне зняття та перерахування кредитних коштів. Також власнику кредитної картки Ощадбанку доступна функція «Оплати частинами».

Оформити кредитну картку можна або у відділенні Ощадбанку, або у чат-боті соціальних мереж: Телеграм, Менеджер Фейсбук, або на сайті Ощадбанку через онлайн-помічника. Оформлення та обслуговування кредитної картки безкоштовне. Окрім цього, за користування кредитною карткою Ощадбанк нараховує бонуси.

Як бачимо, кредитна карта Ощадбанку – це хороша альтернатива швидким мікрокредитам у МФО.