finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 30 13 39, 0 443 93 13 39

Коли в середині нульових років поточного століття утворився великий попит на короткострокові мікрокредити, з'явилися мікрофінансові організації (МФО), які швидко зайняли нову нішу, що утворилася на ринку кредитно-фінансових послуг. Через деякий час класичні банки, оцінивши масштаби нового ринку, включилися в боротьбу за клієнта. Наприклад, зараз можна оформити онлайн-кредит на карту Приватбанку, найпопулярнішого банку у пересічних українців.

Як стати клієнтом Приватбанку

Отримати онлайн кредит на картку ПриватБанку можуть лише клієнти банку. Якщо раніше для того, щоб стати клієнтом банку була потрібна особиста присутність в одному з його відділень, то, починаючи з 2023 року, адміністрація Приватбанку надає можливість провести реєстрацію нового клієнта у додатку Приват24.

Для цього необхідно завантажити та встановити програму Прива24 з Інтернет-магазину Google Play (для Android) або AppStore (для пристроїв, що працюють під iOS). Після того, як програма встановлена, користувач може пройти реєстрацію, використовуючи програму «Дія». Усі необхідні для реєстрації в Приватбанку дані будуть скопійовані з «Дії». Після завершення ідентифікації клієнту залишається відкрити Digital карту, після чого він буде повноправним клієнтом банку та може користуватися всіма послугами, включаючи отримання онлайн кредиту на свою картку.

Як взяти кредит у Приватбанку у віддаленому режимі онлайн

Для того, щоб оформити онлайн кредит, у клієнта має бути відкрита кредитна картка Приватбанку. У сучасних умовах немає потреби фізично відвідувати найближче відділення Приватбанку. Процес оформлення кредитної картки в ПриватБанку доступний у віддаленому режимі онлайн. Клієнт може ввести всю необхідну інформацію через додаток Приват24 та замовити пластикову картку з доставкою до найближчого відділення «Нової пошти» або до поштомату.

Залежно від наданої клієнтом інформації, банк може йому надати картку із кредитним лімітом до 200 000 гривень. Обслуговування кредитної картки для клієнта є безкоштовним. Приватбанк надає 55-денний пільговий період на користування кредитними коштами, протягом якого клієнту не нараховуються відсотки за користування кредитом.

Це означає, що якщо протягом 55 днів клієнт поверне на картку всі кредитні гроші, жодних відсотків за користування кредитом банк не нарахує. Якщо ж на кредитній картці буде сума, що перевищуватиме кредитний ліміт, то на власні кошти клієнта Приватбанк нараховуватиме йому 7% річних.

За бажанням, клієнт може зняти з кредитної картки гроші готівкою. Якщо перевести в готівку кредитні кошти, банк утримає 4% з такої фінансової операції. При переведенні в готівку власних коштів, відсоток складе 1%.

Кредитний ліміт

Як уже було сказано, при оформленні кредитної картки адміністрація Приватбанку встановлює персональний кредитний ліміт для клієнта, який може змінюватись у великих межах – від кількох тисяч гривень до 200 000.

Розрахунок кредитного ліміту для клієнта в банку залежить від багатьох факторів, і різні банки можуть використовувати різні методи та критерії. Найчастіше враховуються такі показники: кредитна історія клієнта, його зайнятість і доходи, наявні поточні заборгованості, історія позик та ін.

Чим краща кредитна історія клієнта, тим більша ймовірність того, що банк надасть клієнту вищий кредитний ліміт. Банк оцінює рівень доходів позичальника та його стабільність. Чим вищий дохід, тим більша ймовірність отримання вищого кредитного ліміту.

Враховуються також поточні зобов'язання позичальника: кредити, іпотека та інші борги. Зазвичай така інформація впливає на рішення про надання нового кредиту та визначення його ліміту.

Позитивно впливають на рішення про надання кредиту та його ліміту своєчасні погашення клієнтом раніше взятих ним кредитів у цьому банку. Багато банків використовують кредитні скорингові моделі, які враховують різні чинники і надають позичальнику певний бал. Чим вищий такий бал, тим краще для клієнта.