finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

В Україні, як і в переважній більшості інших країн світу, повнолітніми вважаються особи, які досягли віку 18 років. Як відомо, повнолітні громадяни країни стають юридично відповідальними, і можуть користуватися послугами кредитно-фінансових організацій. Тому кредит з 19 років в Україні можна офіційно оформити, без жодних проблем.

Де можна оформити кредит із 19 років

Кредит з 19 років в Україні можна оформити у будь-якій кредитно-фінансовій організації. Все питання полягає у тому, наскільки реально отримати такий кредит. Наприклад, кредит із 19 років без проблем можна отримати у будь-якому відділенні ломбарду за умови надання заставної цінності, під яку ломбард видасть кредит. Якщо позичальник вчасно не поверне гроші ломбарду, той продасть заставу та закриє кредит клієнта.

Зовсім інша річ – оформлення банківського кредиту. Перед тим, як видати кредит, співробітники банку перевіряють кредитну історію клієнта, його ступінь платоспроможності та низку інших факторів. На підставі проведеної перевірки приймається рішення про надання чи не надання кредиту. Оскільки у віці 19 років потенційний позичальник, як правило, ще не має жодної кредитної історії, а питання працевлаштування зазвичай не вирішено, то, банк, з великою ймовірністю, відмовить йому у кредитуванні.

Третім джерелом кредитування є мікрофінансові організації (МФО), які кредитують повнолітніх клієнтів, не вимагаючи від них довідок про доходи. Достатньо надати паспортні дані, підтвердити номер телефону та «прив'язати» банківську картку в особистому кабінеті на сайті МФО.