finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Іноді трапляються ситуації, коли потрібнен моментальний кредит на картку. Виникає питання, як і де можна оформити миттєву позику? Деякі потенційні позичальники згадують про банківські кредити, які донедавна були чи не єдиною можливістю вирішити фінансові проблеми. Альтернатив у банківського сектора було небагато – хіба що позичити потрібну суму у друзів, знайомих чи родичів. Проте, все змінилося наприкінці нульових років, коли на ринок кредитно-фінансових послуг вийшли мікрофінансові організації (МФО).

Кредит у МФО

Перші МФО, які з'явилися на ринку кредитно-фінансових послуг, працювали через офісні відділення у великих містах. Напевно, мешканці обласних центрів ще добре пам'ятають численні бігборди, які пропонували відносно невелику суму грошей на дуже привабливих умовах. Миттєвий кредит можна було оформити протягом однієї години чи навіть швидше. При цьому від потенційного позичальника був потрібний мінімальний набір документів: паспорт, мобільний телефон.

Позичальник підписував кредитний договір строком до одного місяця, після закінчення якого повинен був повернути кредитні гроші з відсотками, що набігли. Єдиною "ложкою дьогтю" у цій "діжці меду" була сума відсотків, яку мав повернути позичальник. Але, як показала практика, високі відсотки не стали перепоною для широких мас, «струмки» яких поступово перетворилися на «повноводні ріки».

Кредит онлайн у МФО

Кредитори швидко зрозуміли, яку вигоду їм обіцяє миттєвий кредит під високі відсотки. Щоб підняти сервіс на новий рівень, багато МФО стали пропонувати свої послуги через мережу Інтернет, пропонуючи своїм клієнтам оформити моментальний онлайн кредит на банківську картку.

Реальність перевершила всі очікування - моментальний онлайн кредит на карту дуже швидко став неймовірно популярним у населення. МФО в Інтернеті стали «рости», як «гриби після дощу». З кожним роком на ринок кредитно-фінансових послуг виходили десятки нових організацій, які пропонували свої послуги моментального оформлення онлайн кредиту на карту будь-якого українського банку.

Наскільки швидко можна оформити онлайн кредит у МФО на карту

Для того, щоб оформити моментальний онлайн кредит у МФО, клієнт має пройти процедуру реєстрації своєї особи на сайті організації. Цей процес, залежно від різних нюансів, може зайняти від кількох хвилин до кількох годин.

Найшвидше реєстрація проходить у тих організаціях, які працюють через систему BankID, яка серйозно спрощує та прискорює реєстрацію нового позичальника. Клієнту потрібно лише зі списку, що випадає, вибрати назву банку, клієнтом якого він є, і дати згоду на обробку персональних даних. У цьому процес реєстрації для позичальника закінчується, всю технічну роботу бере на себе спеціальна програма, яка копіює необхідну інформацію клієнта з банківської бази даних. Позичальнику залишається лише перевірити актуальність даних, і за необхідності внести зміни.

Після завершення процедури реєстрації позичальник в режимі онлайн подає заявку на отримання онлайн кредиту на свою картку. У більшості МФО заявка клієнта розглядається скоринговою системою протягом 10-20 хвилин. У разі схвалення заявки клієнту залишається лише підписати електронний кредитний договір, після чого потрібна сума кредиту буде зарахована на його картку.

Набагато швидше онлайн кредит на карту можна оформити вже раніше зареєстрованим клієнтам. У деяких МФО процес оформлення повторного онлайн-кредиту займає менше ніж 5 хвилин.