finAwards sertificate

Компанію нагороджено премією FinAwards в номінації "Прорив року МФО"

ВСЕУКРАЇНСЬКА ЩОРІЧНА ПРЕМІЯ ВИЗНАННЯ КРАЩИХ

Нагородження представників банків, СEO МФО, СК, IT, інвестиційних та сервісних проєктів, інфлюенсерів та інших представників FinTech бізнесу

Інформація про виконавця

ТОВ "МІНФІН МЕДІА"
Дата розкриття інформації: 29 березня 2024 р.
Фінансові портали, в яких опубліковані результати досліджень minfin.com.ua та finance.ua
Повідомлення про належність особи до захищеної категорії (в розумінні ЗУ «Про споживче кредитування») разом з підтверджуючими документами приймаються за наступними реквізитами:
  • E-mail: [email protected]
  • адреса для поштової кореспонденції: 04080, м.Київ, вул. Костянтинівська, будинок 75, приміщення 601А
  • телефон: 0 800 33 03 39

Чи можливо оформити кредит за 15 хвилин? Так, сучасні технології дають позичальнику можливість отримати онлайн кредит за 15 хвилин. Розкажемо докладніше, як і де можна отримати кредит за п'ятнадцять хвилин.

Позика за п'ятнадцять хвилин у МФО

На початку поточного століття мешканці великих міст та обласних центрів почали звертати увагу на бігборди з рекламою надання миттєвих позик без надання довідок про доходи. Перші мікрофінансові організації (МФО) навперебій «закликали» клієнтів, буквально «всовуючи» до їхніх рук суми в кілька тисяч гривень.

Для оформлення мікрокредиту необхідно було надати мінімальний набір документів: паспорт, ідентифікаційний код, номер мобільного телефону. Позичальник отримував на руки відносно невеликі суми, які мав повернути за кілька днів або тижнів (не більше місяця), з певними відсотками, які були набагато вищими, ніж у банках.

Кредит онлайн у МФО

Оскільки на момент появи перших МФО в Україні вже досить добре була розвинена мережа Інтернет, багато МФО стали надавати послуги через всесвітню мережу, розширивши географію своїх потенційних клієнтів. Тепер клієнту не було потреби шукати найближче відділення МФО, і добиратися до нього, витрачаючи свій час та гроші. Весь процес оформлення мікрокредиту став доступним через Інтернет, причому у будь-який час доби.

Процес реєстрації клієнта на сайті МФО був автоматизований, що суттєво прискорило не лише реєстрацію, а й оформлення кредиту. Кредит через сайт МФО можна було отримати не тільки у будь-який час дня чи ночі, але й дуже швидко.

Сам процес реєстрації нового клієнта у МФО іноді займав більше часу, ніж оформлення кредиту. Повторні кредитування вже зареєстрованого в МФО клієнта зараз займають трохи більше 15 хвилин, іноді менше. Деякі МФО постійним позичальникам оформляють кредит у вигляді СМС, у якому клієнт вказує розмір та термін кредитування. Такий варіант оформлення кредиту може зайняти лише кілька хвилин.